Ace! Business Training
Incompany training, personal training, maatwerktraining

..

Training werving en selectie (cursus)Training werving en selectie (cursus)

Deze training werving en selectie (HBO-niveau) volgt het hele traject vanaf het ontstaan van de vacature tot en met de eerste werkmaand van de geselecteerde kandidaat. De training werving en selectie geeft structuur en objectiviteit aan het selectieproces en koppelt de beste kandidaat aan de relevantie functie-eisen en selectiecriteria.

Deze cursus wordt gegeven als personal training of als incompany groepstraining:
 
Personal: 1-op-1, helemaal afgestemd op jouw kennis, ervaring en leerdoelen. Je kiest zelf de data en locatie (je werkadres of een Ace! vestiging). Zonder meerprijs kan er evt. een collega deelnemen. Incl. certificaat en 6 maanden praktijkcoaching.   Incompany: efficiënt maatwerk, geheel afgestemd op de ervaring, werkpraktijk en de leerdoelen van de groep! Je kiest zelf de data en locatie (het werkadres of een Ace! vestiging). Incl. certificaten en 6 maanden praktijkcoaching.

 

 

Inhoud training werving en selectie

Objectief werven en selecteren van managers en medewerkers is precisiewerk. En zeker nu, één van de kritische succesfactoren van een organisatie! Deze training, zowel voor HRM'ers als voor leidinggevenden van afdelingen of business units, gaat gedetailleerd in op:

Deze training is uit te breiden met de module werven in een overspannen arbeidsmarkt (1 extra dagdeel). Deze module reikt overtuigings- en beïnvloedingstechnieken aan om kandidaten te stimuleren in de druk bevolkte vacaturemarkt juist voor uw organisatie te kiezen.

De training objectieve werving en selectie = winst ® is ook uitstekend toepasbaar binnen ondernemingen die in het verleden vaak een beroep hebben gedaan op recruitmentbureaus, maar die dit onderwerp door praktische overwegingen of kostenefficiëntie nu zelf ter hand nemen.

In deze training komen de volgende onderwerpen aan de orde:

Deel 1 - De vacature

Deel 2 - Selectie

Deel 3 - Het sollicitatiegesprek (selectiegesprek)

Deel 4 - Besluitvorming

Deel 5 - De aanstelling en de introductie

Optioneel:

Naast de in de inhoudsopgave genoemde taakspecifieke competenties, komen in deze training ook de volgende gedragscompetenties uit het Ace! Competentie Ontwikkelingsmodel® aan de orde:

  

Gerelateerde HRM onderwerpen

Training beoordelingsgesprekken

Training functioneringsgesprekken

Training burn-outpreventie

Cursus burn-outpreventie bij jonge medewerkers, generatie Z, millennials

Training competentie ontwikkelingsmodel

Training persoonlijke ontwikkelingsplannen POP

Training verzuimbegeleiding en verzuimbeheersing

Cursus werving en selectie in een krappe arbeidsmarkt

Cursus generatieverschillen op de werkvloer

Extra: Wikipedia over HRM (nieuw scherm)

 

Beoordelingen Ace! HRM-trainingen door cursisten

Ik werk al jaren als HRM'er maar had nog nooit een cursus werving- en selectiegesprekken gedaan. Ik was vooral door ervaring wijs geworden (zoals zo velen denk ik). Blij dat ik er nu toch wel aan begonnen ben. Nog veel zaken kunnen aanscherpen! Ook een prima hand-out gekregen, echt een naslagwerk voor praktijkgebruik.

Oordeel:

Desiree van Vosdonk, DTT Advies, Haarlem, 19 mei
  Omdat ik voor ons bedrijf een nieuw systeem aan het opzetten ben voor functionering en beoordeling heb ik deze training bij Ace! gevolgd. Veel geleerd in deze uitstekende cursus en ik weet zeker dat ik zonder deze investering in een aantal bekende valkuilen getrapt was :-)

Oordeel:

Maarten Vonken, Sr. HRM manager, 3 augustus


   
Met een klein clubje leidinggevenden van ons bedrijf de cursus beoordelings- en functioneringsgesprekken gevolgd. Was een leuk en compact programma van 1 dag. Helemaal op maat voor ons groepje. Vooral de onderwerpen weerstand en feedback waren voor ons belangrijk. Erg tevreden, we kunnen er direct vanaf 1 januari mee aan de slag!

Oordeel:

Erik Boschaar, Eindhoven, 19 december
  Burn-outpreventie zoals het hoort! Een duidelijke en complete training. Praktisch en direct toepasbaar voor mij als HRM-manager en voor de lijnmanagers in onze organisatie.

Oordeel:

J. van Bergen, 1 maart

   

Nb: de weergegeven klantoordelen zijn nooit ouder dan 12 maanden. Zelf ook een Ace! training beoordelen? Klik hier

 

  • Vestigingen

    Klik voor de gegevens van onze cursuslocaties in Den Haag, Amsterdam, Den Bosch, Rotterdam, Maastricht, Eindhoven, Breda, Utrecht, Arnhem, Amersfoort, Brussel en Antwerpen.

    Emailadres: info@ace-management-partners.nl
    Centraal telefoonnummer:  0165 396 108

  • Vakgebieden

    Ace! investeert permanent in kennis en is trendzettend in:

    Accountmanagement, verkoop
    Acquisitie, new business
    Salesmanagement
    Commerciële slagkracht
    Call centers, in- en outbound
    Arbeidsre-integratie
    Werkhervatting na ziekte
    Competentiemodellen
    Competentiemanagement
    HRM, personeelsmanagement
    Inkoopvaardigheden
    Persoonlijke effectiviteit
    Communicatievaardigheden
    Marketing, strategisch
    Operationele marketing
    Webmarketing, e-commerce
    Management, leidinggeven
    Strategisch management
    Organisatiekunde
    Lean en agile werken
    Teams, teamwork
    Productmanagement
    Projectmanagement, Scrum
    Train de trainer, didactiek

    Klik coaching, coach, teamcoaching voor meer details.

  • YouTube vlogs

    Ace! algemeen
    Incompany training
    Personal training
    Interactie in een training
    Multi level/discipline training
    Leerstijlen
    Proactiviteit in training
    Trainingsvormen en trainer
    Meer video's